Sen u moře

Máte rádi moře? Láká vás prozkoumávat nové místa a zažívat dobrodružství? Máme tu konečně léto a k nim patří letní prázdniny a zasloužený odpočinek. Letos k moři zavítá více než 50% Čechů. Někteří dokonce o tvrdí, že je dovolená u moře vyjde o polovinu míň než trávit dovolenou v česku. A určitě víte kam se lidé nejčastěji vracejí, jsou to osvědčené destinace s kterými už mají ty nejlepší zkušenosti. Z pravidla je to Itálie, Bulharsko, Egypt a samozřejmě nejnavštěvovanějším státem je Chorvatsko.

chorvatsko

A kam se vydáte vy? Vsadíte na jistotu Chorvatska? Perfektní čisté pláže, opalování na oblázkách nebo na vyhřátém písku. Pokud už jste v Chorvatsku byli tak jistě víte že vám má co nabídnout. Své místo si tu najde každý. Pokud máte rádi historii a památky tak si jistě přijdete na to své. Pokud si libujete v gastronomii tak vás určitě potěší Chorvatská kuchyně. Pro seriálové fanoušky nejsledovanějšího seriálu Game of Thrones (Hra o trůny) se můžete vydat do Dubrovníku, kde se seriál natáčel. Chorvatsko je prostě naprosto ideální destinace pro páry, rodinu s dětmi. ubytovat se zde můžete v různých kempech, v rodinném penzionu nebo v hotelu.

západ

Napadla vás třeba někdy myšlenka, že by jste už do Chorvatska nemuseli jezdit jen na dovolenou? Máte rádi na tolik tuhle destinaci, že by jste zde mohli i žít? Sen mít svůj vlastní dům v téhle destinaci se vám může splnit. Nemusíte ho používat celoročně, ale využití si třeba najde jako vaše letní sídlo, nebo ho můžete pronajímat dalším návštěvníkům Chorvatska. Ptáte se kde takový dům můžete sehnat ke koupi? Prodej domu v Chorvatsku najadranu.cz, na tomhle webovém portále najdete domy ke koupi, ale i k pronájmu. Třeba apartmánový dům, z kterého vidíte přímo na moře a na západ slunce, pár metrů od pláže. Přiznejte, není to skvělí nápad alespoň k zamyšlení?