Poseďte si na zahradě


Máte rádi léto a užíváte si ho naplno? Máte rádi když si můžete sednout do zahrádky a dát si něco dobrého k jídlu a pití? Určitě byste ocenili kdyby jste si něco dobrého mohli dát v klidu na své vlastní zahradě, kde vás nic a nikdo nebude rušit a omezovat. Máte dům se zahradou nebo zahrádku, kde si můžete vytvořit svoje vlastní posezení? Pak pro vás máme skvělou možnost, jak si jej domů pořídit. Nebojte se, nebudete muset nic vyrábět. Svoje posezení můžete mít smontované za jedno odpoledne. Zabýváme se výrobou dřevěných výrobků pro vaše domácnosti a zahrady.

Jedním z nich jsou dřevěné pergoly Pergoly-trutnov, které jsou stále velmi populární. Vypadají krásně, jsou vyrobeny z přírodních materiálů, dají se snadno složit, a jsou cenově dostupné. Krásně budou vypadat i na vaší zahradě.

houpací síť pergola

Chcete si ji vytvořit podle sebe?
Dodáváme stavebnice, které si zákazníci montují sami podle přiloženého návodu. I tak si ale můžete sestavit svoji pergolu do jisté míry sami. Vybrat si můžete typ ukotvení a střešní krytinu, kde máte v nabídce několik druhů. Sami si tak zvolíte, co bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám.

Máte strach že si pergolu či altán nezvládnete smontovat sami? Pro vás je nejvhodnějším řešením naše montáž na klíč. Montáž na klíč je snadná, protože vy se o nic nestaráte. Jen si ji musíte objednat s dostatečným předstihem, abychom pro vás měli volný termín. Vybraný produkt vám dovezeme, na sítě smontujeme, a vy si ho můžete začít hned užívat.

pergola léto

Co u nás najdete? Nabízíme celou škálu dřevěných výrobků – od altánů přes pergoly, až po stání na auta. S námi si vyšperkujete svojí zahradu k dokonalosti. Nemusíte se složitě vyrábět s něčím, na co nemáte prostory, ale stačí si vybrat u nás. Zaručujeme vám kvalitu materiálů i co nejrychlejší dodání. A kdybyste chtěli, můžete si výrobky vyzvednout sami osobně.