Moderní 3D povlečení


Pokud chcete oživit vzhled vaší ložnice a vaše stávající povlečení už vás omrzelo, pak si můžete vybrat některý z moderních 3D vzhledů. To vás nadchne nejen svou jedinečností a originálním vzhledem, ale také dlouhou řadou zajímavých motivů. Je libo sportovní, přírodní nebo zvířecí motivy? Díky rozmanité nabídce si každý přijde na své.

povleceni-3d-lvi

Zvířecí vzory
Máte rádi svět zvířat? Pak budete nadšeni z bohatého výběru nejrůznějších zvířecích motivů na povlečení. Ke spánku se tak můžete ukládat ve společnosti drsných divokých šelem nebo roztomilých štěňátek. V posteli vám také může kralovat lev, který dodá vaší ložnici zajímavý vzhled. Na své si přijdou i milovníci koňů, které samozřejmě nesmí chybět. V nabídce nechybí ani roztomilá koťátka ve vánočním stylu, která dodají šmrnc vaší ložnici nejen během vánočního období.
Něco pro hokejové nadšence
Máte doma malého hokejistu, kterého zajímá vše kolem hokeje? Pak rozhodně nešlápnete vedle, pokud mu do postele pořídíte tematicky laděné hokejové povlečení. V takové posteli se bude hokejovým nadšencům parádně spát.
Něco pro drsné motorkáře
Už slyšíte zvuk startující motorky? Milujete rychlé stroje o dvou kolech? Pak je přímo pro vás určené povlečení z mikrovlákna s 3D potiskem parádní vytuněné motorky. Tento motiv nenechá chladným snad žádného motorkáře.

detske-povleceni-medved-zebrik-fialovy

Spánek v záplavě něžných kvítků
Pro romantické duše jsou jako stvořené motivy nejrůznějších květů. Oddejte se spánku v záplavě něžných květin jako jsou třeba růže a vneste do vaší ložnice kousek krásné přírody.
Užijte si vzhled vaší ložnice v novém stylu a vyberte si některý z dlouhé řady motivů 3D povlečení z mikrovlákna a přikrývek. Krásně se vám bude usínat díky na omak příjemným materiálům. Jen těžko se vám bude odolávat svalit se do takové postele a oddávat se ničím nerušenému spánku.