Velké, ale levné

Kde jsou ty časy, kdy jsme měli doma gigantické televize s obrovskou váhou, které ale disponovaly pouze titěrnou obrazovkou, na které navíc obvykle nebylo nic vidět. V současnosti jsou sice televize také dost velké, ale většinu jejich plochy zabírá obrazovka. Navíc díky použitým moderním technologiím nejsou už ani zdaleka tak hmotné jako jejich technologicky zastaralé předchůdkyně. O větší televizi dokáže bez opocení přemístit jeden člověk. V případě, že máte zájem si nový přijímač koupit, asi jste nemohli natrefit na lepší dobu. Výběr je skutečně široký, a hlavně díky konkurenci jsou i ceny jednotlivých modelů mnohem levnější než před lety. Využijte této šance, nemusí se už nikdy opakovat.

fotbal v televizi

Abyste si udělali představu, kolik dnes taková standardní televize stojí, musíte znát jak její velikost, tak i další technické parametry. Ještě donedávna byly rozměry, co se týče ceny rozhodujícím faktorem, ale to už dnes neplatí. V současnosti si můžete koupit i opravdu velkou obrazovku o velikosti úhlopříčky 140 cm za necelých deset tisíc. Samozřejmě, nemůžete čekat, že se bude jednat o nejlepší, co je dnes na trhu k dostání, ale pořád to je vcelku kvalitní přístroj, který dokáže nabídnout, jak dobrý obraz, tak i zvuk. Pro běžného uživatele naprosto dostačující.
4k v televizi

Většina televizí dnes i v základním provedení nabízí celou řadu zajímavých funkcí, hlavně možnost připojit se na internet. Nový přijímač tak můžete s trochou nadsázky používat jako počítač. Ovšem televize nemají internet pouze kvůli tomu, abyste si mohli projíždět jednotlivé webové stránky, ale hlavně z toho důvodu, abyste si mohli předplatit internetové televize. Kabelová televize dnes už tolik netáhne. V kurzu jsou internetové programy, které mají ve svém portfoliu celou řadu zajímavých programů, často i vlastní tvorby. Většinou se navíc jedná o tvorbu vysoce kvalitní, takže se tato investice určitě zhodnotí.