Skvělá móda

Móda byla vždycky můj velký koníček. Bavilo mě na ní úplně všechno. Ráda jsem sledovala módní trendy a sleduji je i nyní. I když teda musím říct, že ne vždy se jimi řídím. Moc ráda taky experimentuji nebo se oblékám podle nálady. Někdy je fajn být i středem pozornosti, a tak si na sebe vezmu i kanárkově žluté maxi šaty, hodně volné, že na mě krásně vlají. K tomu výrazně modré tenisky a kšiltovku a jsem hned za hvězdu. Baví mě i lidi šokovat. Vždyť o tom taky móda je. Není to jen o tom, že člověk půjde do butiku nebo tržnice a něco si koupí. Jde i o fakt, že nákupy jsou velkým relaxem. Hlavně pro nás ženy. Nákupy beru jako velký odpočinek a fakt, že si od všeho vyčistím hlavu. Víte Fashion byla a je vždy výsadou hlavně žen.

Módu sledují hlavně ženy

A i to se týče doplňků. Třeba takové hodinky. Můj partner má jen jedny. Kvalitní černé s koženým řemínkem a obdélníkovým ciferníkem. Vypadají luxusně a nadčasově. To já jsem zase jiná liga. Hodinek mám hned šest. A to, že bych si dala záležet na kvantitě, to vůbec ne, ale líbí se mi hodinky ladit se zbytkem oblečení. Proto uvažuji, že si pořídím takové hodinky, u kterých jde měnit pásek. Doma takové jedny mám, ale jsou již rozbité a je mi líto je vyhodit. Mimo toto mám doma taky hodně opasků. Taky mě je baví slaďovat se zbytkem outfitu. I když někdy celkový vzhled „rozbiji“ něčím nečekaným. Třeba si ke koktejlkám vezmu tenisky. Sice ne nějaké bláznivé, ale myslím, že k malým černým skvěle ladí i bílé kožené tenisky. Navíc tenisky jsou velmi pohodlné a u mě jsou to boty na prvním místě. Doma mám plno tenisek, protože navíc ráda sportuji, takže obuv často střídám. A dám si záležet na kvalitě. Mám doma i jedny designérské, které stály skoro balík, ale mám je již osm let a nákupu nelituji. Jsem s nimi spokojená.

Je tolik módy, že je někdy těžké si vybrat

Pak tu jsou ještě brýle. Taky se dají nosit celoročně, alespoň já to tak mám. Když jsem na horách a lyžuji, brýle mít musím. I během opalování. Nemám ráda, když mi slunce paří do očí, je to velmi nepříjemné. A pokud vás fashion móda zajímá, podívejte se sem na náš web.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup