Mlsejte jinak a zdravěji

Honí vás neustále mlsná? Už ale nevíte, co byste si dali? Brambůrek, tyčinek a čokolád už jste přejedení? Máme pro vás výborné řešení, které bude chutnat nejen vám, ale i ostatním, kteří budou mlsat s vámi. Tím řešením jsou ořechy. Jsou skvělou alternativou slaného i sladkého mlsání a navíc jsou zdravé! Pokud máte radši sladké, pak máte na výběr z nepřeberného množství obalovaných ořechů. Ořechy můžete mlsat obalené například v jogurtu, cukru, medu, čokoládě nebo třeba ve skořici. Prakticky ve všem, na co si vzpomenete. Mají navíc spoustu zdravých a tělu prospěšných látek a vitamínů, takže už nebudete mít špatný pocit z toho, že si občas dáte něco ne moc zdravého. Ačkoliv jsou ořechy obalené v různých pochutinách, své výborné vlastnosti si zachovávají.

ořechy

Pokud nemáte příliš rádi sladké, ale milujete ostré jídla a pochutiny, tak si přijdete na své i vy. Můžete ochutnat ořechy obalované v pikantních těstíčcích nebo třeba wasabi ořechy.V neposlední řadě si můžete vychutnat slané oříšky. Nejvíce vyhledávané jsou arašídy nebo pražené solené pistácie 1 kg vesela-veverka.cz. Vyzkoušet ale můžete také solené kešu a pekanové ořechy nebo mandle. A pokud se nemůžete rozhodnout, které máte nejradši, můžete si pořídit i oříškový mix.

pistácie a mandle

Oříšky byly, jsou a budou výbornou alternativou zdravého mlsání. Ať už se rozhodnete dát si je jen tak, sladké nebo slané. Výběr těstíček, čokolád, jogurtů a dalších příchutí, ve kterých se dají obalovat, je nepřeberné množství a troufáme si tvrdit, že si vybere úplně každý. Jedinou překážkou může být pouze to, že byste ořechy neměli rádi. S tím jsme se ovšem ještě nesetkali ani my. Většinou každý vezme na milost alespoň jeden druh ořechů. Takže vám přejeme šťastnou ruku při výběru a užijte si příjemné a zdravé mlsání u vašeho oblíbeného filmu nebo seriálu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup