Proč cvičit ráno

Chcete být samý sval a mít tělo pružné jako strunku. Upravili jste si jídelníček, omezili příjem rizikových potravin a nápojů a naordinovali si pravidelný trénink. Každé ráno budu posilovat. Ale jejda, ono se vám nějak nechce ráno dříve vstát! Přečtěte si několik důvodů, proč se přece jen překonat a cvičit ráno.
street workout
Nebudete se přes den přejídat
Posilování v ranních hodinách zreguluje všechny ty chutě na sladké a slané dobrůtky. Nebude vás přes den honit mlsná. Budete jíst v časech, kdy máte hlad a nebudete se přecpávat. A večer žádný hlad a výmluvy typu „vždyť si to energetické jídlo nebo pivko po tom náročném cvičení můžu dovolit“. Kdepak, cvičit budete ráno!

Vytvoříte si vnitřní budík
Když ráno vstanete každý den ráno ve stejnou dobu, vybudujete si postupně zvyk, který už jen tak neporušíte. Žádné otočení na druhý bok a pokračování putování v říši snů. Budete mít smysl pro disciplínu a pravidelný režim. Za pár týdnů se možná přistihnete, že se budíte ráno v určitou hodinu sami, bez budíku. Ten bude ve vaší hlavě.

Bude z vás sálat energie
A nebudete jen energicky vstávat, ale energií budete nabušení po celý den. Sportovní aktivita vás doslova nakopne k lepším výkonům po všech stránkách budete aktivní. Doma i v práci. Tělo bude napumpované endorfiny a zásobou energie.


Dobré usínání
Žádné noční zírání do tmy a stropu, žádné převalování, počítání oveček nebo dokonce prášky na spaní. Díky rannímu cvičení nebudete mít problém s večerním usínáním!
silueta při meditaci
Budete odolní vůči stresu
Díky pročištění mysli hned po ránu budete celý den svěží a odpočatí. S čistou hlavou vám půjde vše lépe a bez stresu.

Snad se stále ještě rozhodujete? Myslíme, že není co řešit. Čím více budete toto rozhodnutí oddalovat a váhat, tím více vám bude jasnější, že právě to zprvu odmítané bude pro vás to pravé!Neváhejte, čím dříve začnete, tím rychleji budete v kondici po stránce fyzické i psychické.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup