Praktický držák vyřeší vaše problémy

Rádi byste používali navigaci do auta, ale nevíte, jak si poradit s přichycením vašeho zařízení na palubní desku? To dnes není už žádný problém, poněvadž máte možnost si pořídit speciální vybavení, které vám umožní váš mobil využít i za takovýchto podmínek. Stačí si pořídit držák telefonu do auta, který se díky svému speciálnímu provedení postará o spolehlivé uchycení vašeho mobilního zařízení.

mobil

Silné magnetické pole, které vás nezradí

Na čem jsou tyto držáky založeny? Na jakém principu fungují? Je to poměrně jednoduché, vše je založeno na principu magnetického pole. Vašim úkolem bude mezi svůj telefon a váš kryt umístit speciální magnetickou vložku, která bude interagovat se samotným držákem. Pokud nemáte kryt, můžete vložku na své zařízení jednoduše nalepit. Intenzita magnetického pole je opravdu silná, nemusíte mít tedy obavy, že by to bylo nespolehlivé, že by váš telefon při první prudké zatáčce spadl nebo tak podobně. Je tomu přesně naopak, magnet působí velmi silně a dokáže si poradit i s drncáním a jinými náročnými pohyby.

Auto však není jediné místo, kde můžete svůj nový kousek využívat. Určitě ho také oceníte u svého nočního stolku. Určitě si totiž vybavujete situaci, kdy jste ráno chtěli vypnout budík a u toho svůj telefon shodili na podlahu. To se s tímto praktickým pomocníkem již nikdy více nestane.

Moderní design

V případě držáků je na prvním místě funkčnost, nezapomínejme však ani na vzhled a samotný design. Je důležité, aby se vám tento produkt opravdu líbil, a aby ladil s interiérem vašeho vozidla, respektive palubní desky. Černá barva spolu v kombinaci s luxusním provedením působí opravdu dobře a hodí se prakticky do jakéhokoliv vozidla.

držák na mobil

  • Efektivní opora pro váš mobil
  • Možnost používat navigaci za jízdy
  • Bez rizika upadnutí telefonu či jeho uvolnění
  • Přichycení pomocí silného magnetického pole


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup