Praktická reklamní plocha

Dříve platilo, že dobrý produkt s příznivou cenou si své zákazníky najde sám a že nepotřebuje reklamu. Reklamu mu dělali sami uživatelé a spokojení zákazníci, kteří o svých zkušenostech řekli známým a ti zase dalším lidem. Dávno už to na trhu takto nefunguje. Nespočet výrobků, které mají stejnou funkci a podobné vlastnosti, jako mají ty vaše způsobuje, že je nutná neustálá propagace a reklama. Zviditelnit není třeba jen konkrétní produkt, ale také jméno společnosti. Tím se firma dostává do povědomí zákazníků a ti dají v budoucnu přednost jejímu zboží před takovým, které neznají. Doporučení je jednoduché. Osobní propagace!

prodej

Buďte vidět
Je třeba využít každou příležitost a představit vaše výrobky širšímu okruhu potencionálních zákazníků. Nemáme na mysli jen tematicky zaměřené veletrhy, ale veškeré akce pořádané pro veřejnost. Jak se dostat na takové akce? Staňte se sponzorem sportovního týmu, podpořte kulturní událost pořádanou ve vašem městě, buďte na náměstí při veřejných akcích. Všude postavte stánek, na kterém bude zřejmé vaše logo a jméno společnosti. Návštěvníkům můžete rozdat drobné reklamní předměty a několika slovy představit váš výrobek. Není třeba brát s sebou objemné katalogy. Postačí menší letáčky se základními informacemi a kontaktními údaji. Při veřejných akcích vám velmi pomůže nafukovací reklama. Stan o rozměrech, které si sami zvolíte si můžete nechat výrazně potisknout. Taková reklama je nepřehlédnutelná. Stan je navržen tak, aby byl pro uživatele lehký při přenášení a snadno připraven před každou prezentací. Reklama umístěná na nafukovacím stanu je viditelná ze všech stran, a proto si jí všimnou i návštěvníci, kteří budou kolem vás jen procházet.

otázky

Vyberte si konkrétní provedení ještě dnes a již brzy zaujmete i vy netradičním způsobem osobní propagace. Stany jsou nabízeny v mnoha velikostech!