Najděte svou svobodu pomocí tmy

Po celý den je náš mozek zatěžován množstvím informací, které mu vysílá zrakový orgán. Je na čase si od těchto vjemů odpočinout a vydat se na čas do úplné tmy. Pobyt ve tmě má na náš organismus netušené účinky.

dům

  • Konečně budete moci vyřešit nahromaděné problémy, které vás naprosto zbytečně zatěžují.
  • Podíváte se na věci vnitřním zrakem a nebude nestále rozptylováni tím klasickým.

Terapie tmou probíhá v chatce, do které nepronikne ani maličko světla. Pro léčebný pobyt ve tmě nejsou žádné podmínky. Můžete prostě jen vyzkoušet, jestli je to pro vás to pravé. Pokud myslíte, že to bude prospěšné, není problém vyzkoušet si párový pobyt.

  • Délka závisí na každém jednotlivci.
  • Někdo zde stráví týden a cítí se naprosto očištěn a pro někoho je zapotřebí celý měsíc.

Rozhodně se nejedná o žádné náboženství a ani mystické záležitosti. Člověk je tvor svobodný, a tak se může ve tmě chovat, jak sám uzná za vhodné.

Strádat nebude ani tělo ani duše

K dispozici budete mít koupelnu se sprchovým koutem a pochopitelně splachovací WC. K mytí i pití teplou i studenou vodu z vlastní sto dvacet let staré studně. Můžete si zajistit jednou denně stravu. Což znamená studenou nebo teplou kuchyni. Terapie tmou probíhá bez terapeuta, ale k dispozici vám bude průvodce, který už má tento pobyt za sebou.

léčba

  • Očistný pobyt může probíhat i v chladných měsících.
  • Topení je vyřešeno tepelným čerpadlem s funkcí klimatizace.

Větrat je možné díky tiché rekuperaci. Spát budete na dřevěném lůžku, které je vybavené matrací z přírodního materiálu. Pokud si nechcete brát vlastní lůžkoviny a ručníky, můžete zde dostat bavlněné. Dále bude k dispozici karimatka a meditační polštářek.

  • Pobyt ve tmě vám pomůže najít své vnitřní já a konečně se oprostit od problémů, které s sebou vlečete jako zbytečnou zátěž.