Bitvy s laserovou zbraní

Obecně se říká, že každá bitva je spouštěčem násilí. O to se v tomto případě za žádnou cenu nejedná, protože show a zábava, kterou prožijete při této bitvě je zcela bezpečná, nenáročná a zaměřená pouze na to, abyste si odpočinuli a nasbírali ztracené síly.

billboard-right(1)

Čas od času to totiž potřebujeme všichni, díky situacím a dnům, které nám přináší pocit nepohody a stresu, který je dobré někde odbourat. Vynikajícím místem pro jeho odbourání můžou být právě laser games v Praze, při kterých si přijdete na své nejen vy, ale i vaši přátelé nebo kdokoliv, koho vezmete s sebou.

Není důvod nepoddat se možnostem

Hlavní město Praha je ideálním místem, ve kterém máte tu možnost, prožít nespočet kouzelných a radostných okamžiků, a i v ruchu tohoto velkoměsta se odreagovat a na chvíli vypnout. Příkladem toho, jak to můžete udělat je zajít si do laserového centra, které nabízí několik způsobů k tomu, jak využít váš instinkt a chytré myšlení ve prospěch výhry.

Čeká na vás hned několik druhů her, které můžete s vašimi blízkými vyzkoušet. Nudit se zcela jistě nebudete, právě naopak – nebudete chtít ani odejít. Abyste prožili den plný vzrušení a pohodové (i když místy napjaté) atmosféry, je nutné si termín návštěvy zarezervovat předem a mít jistotu, že čekají přímo na vás a vaši partu.

skupina

Hry jsou seřazené dle úrovně hráčů.Pokud ještě nemáte s laser games zkušenosti, zvolte si ty, které jsou pro začátečníky. Při další návštěvě se už však neváhejte obrátit na pokročilé nebo ty, které jsou pro skutečné profíky.

Ceník služeb

Finanční částka jednoho vstupu je zcela přijatelná. Snížit ji však můžete i díky tomu, že se zařadíte do skupiny „student“ nebo se rozhodnete vzít větší partu přátel, se kterou se vám hra více finančně vyplatí.
K dispozici máte i různé slevový vouchery, pokud chcete potěšit někoho blízkého právě touto formou energické zábavy. Taktéž platí, že je dobré sledovat slevové portály na internetových stránkách, které mnohdy nabízí i vstupy se značně levnější útratou.