Kde brát inspiraci pro líčení?

Ať už vás čeká výjimečná událost jako je svatba či ples, nebo jen chcete změnit svou zajetou rutinu a svému každodennímu líčení dodat trochu šťávy, máme pro vás tipy, kde nabrat novou inspiraci. Internet jí je plný, ale nejen tam můžete hledat nové impulzy. Kam se při hledání svého nového stylu dívat?
Pomůcky pro líčení
Instagram
Pokud holdujete moderním technologiím, nejspíš vás éra Instagramu také zasáhla. Inspirace je zde spousta. Sledovat zde můžete nespočet účtů zabývajících se líčením. Nabízí se celebrity či influencerky, ale zajímavé nápady přináší i účty kosmetických firem či módních časopisů.

Youtube
Nestačí vám dívat se na obrázky a dáváte přednost návodům krok za krokem? Tak zabruslete na Youtube, kde se to make-up nadšenkyněmi jen hemží a ukáží vám přesně, jak jejich looku dosáhnout. Své oblíbené kanály si můžete dát do sledování a žádné nové video vám už neunikne. Dobrou zprávou je, že existuje i spousta velmi šikovných česky mluvících youtuberek a nemusíte se tak bát, že nebudete návodu rozumět.

Časopisy
Někteří jim stále věští úpadek, ale zatím se zdá, že se módní a lifestylové časopisy stále drží. A je to nejspíš i proto, že také přinášejí řadu zajímavého materiálu. Najdete zde tipy na novinky kosmetických firem i na líčení pro různé příležitosti. V neposlední řadě zde není nouze o celebrity, kterými se také můžete inspirovat.

Pinterest
Při výčtu velmi inspirativních stránek nesmíme opomenout Pinterest. Najdete zde vlastně takový mix výše zmíněných kanálů. Nápady přináší zajímavé fotky líčení, často vyfocené krok za krokem. Narazit můžeme i na krátká videa, podle nichž lze postupovat. Navíc se kanál dokáže vašim zálibám přizpůsobit a objevovat tak můžete další a další příspěvky s tematikou líčení.
Nalíčené dívky
Okolí
Dívejte se i po ženách ve svém okolí – kamarádkách, kolegyních v práci i těch, které potkáte jen tak na ulici. I ony mohou být skvělým zdrojem inspirace!