Jak vybrat ten pravý a nejkrásnější prsten

Jestliže se chystáte svou vyvolenou požádat o ruku, pak byste ji jistě rádi ohromili tím nejkrásnějším prstenem, jaký si jen dovede představit. Vlastně jste možná odhodlaný udělat cokoli proto, aby vaše drahá byla nadšená, a aby ani chvíli neváhala se svým „ano“, po kterým jistě již dlouho toužíte.

diamant

Ovšem pozor, vybrat ty správné zásnubní prsteny není vůbec snadné, to by si měli dobře uvědomit všichni muži, kteří sázejí na to, že zárukou úspěchu je jistě ten nejkrásnější prsten s tím největším briliantem, přičemž krásu prstenu poměřují především jeho cenou. Mnohdy takový plán může fungovat, ovšem ne vždy tomu tak skutečně je. Ženy jsou totiž různé, a ne všechny ženy si přejí být ohromovány pompézními drahými šperky. Mezi ženami je také dost těch, které dávají přednost nenápadné eleganci, a pokud to o nich ještě po dlouhých letech vztahu nevíte, tak o vás mohou začít pochybovat.

Jistě, není potřeba hned malovat čerta na zeď. Mnoho žen má dostatečný nadhled k tomu, aby i nad případným nevkusem a neznalostí svého budoucího manžela přivřely obě oči a tvářily se maximálně nadšeně. Ovšem otázka je, zda bychom něco takového svou žádostí o ruku chtěli vyvolat. Tím spíše, že podobnému faux-pas se dá snadno předejít tím, že se budeme trochu zajímat o to, co se naší partnerce skutečně líbí. A nemusíte ihned vyvolávat celostátní detektivní pátrání.

prsten z lásky

Stačí si všímat, jaké šperky nosí a čemu dává přednost. Má ráda velké, výrazné kameny? Vybírá si klenoty složité a hodně propracované? Anebo raději upřednostňuje jednoduchost až strohost? To vše vám její stávající šperky napoví.
A podobně vám může pomoci i zkušený zlatník, který své šperky vyrábí na zakázku, takže si u něj můžete objednat zásnubní prsten přesně podle vašich přání, respektive podle toho, co by si přála vaše partnerka. Máte tak jedinečnou možnost budoucí podobu tohoto významného prstenu ovlivnit tak, abyste s ním se svou vyvolenou byli co nejvíce spokojeni.