Zábradlí, které vaše schody rozzáří

Stavíte nový dům, či pouze zdokonalujete svůj domov? Pak jistě víte, jak náročné může být doladit každý detail k dokonalosti. Co se tedy zábradlí pro vaše schodiště týče, mělo by odpovídat právě vašim potřebám. Ať už hledáte bezpečí pro vaše nejmenší, něco snadno udržitelného, nebo spíš toužíte po dokonalém designovém prvku, navštivte stránky K.M.K. Design. Jedná se totiž o firmu s více jak dvaceti lety zkušeností v oblasti tvorby schodišť a zábradlí na schodiště Kmkdesign.

Schodiště

Nejspíš vás hned zprvu ohromí rozsah možností, kterými se lze při výběru zábradlí vydat. Od nerezových, přes dřevěná, skleněná až po lanková zábradlí.

Nerezové zábradlí je poslední dobou prvkem, se kterým se setkáte nejspíš nejčastěji, jelikož jsou nejvhodnější pro rychlou a snadnou údržbu. Nerez lze však zkombinovat i s jinými materiály, jako je třeba dřevo, nebo sklo. Výroba i s montáží trvá obvykle v pomezí dvou až šesti týdnů.

Skleněné zábradlí je krásným designovým prvkem do moderního interiéru. I zde lze využít možnosti kombinace s jinými materiály. Sklo si pak můžete zvolit dle svých požadavků a to například čiré, mléčné, kouřové, nebo dokonce i barevné. Údržbu lze usnadnit pomocí speciálních přípravků a tak se nemusíte bát věčného leštění otisků prstů. I zde výroba zabere kolem dvou až šesti týdnů.

Dřevěné zábradlí je vhodné pro zútulnění jakéhokoliv interiéru, jelikož dřevo samo o sobě je jako designový prvek věčné a v každé době oblíbené. Zde si lze vybírat z různých typů dřeva, tvarů a detailů.

Exteriérové zábradlí pro venkovní schodiště se nabízí také spousta variant, mezi nimiž bývají neoblíbenější betonové a nerezové, nebo pak v případě schodků u terasy třeba dřevěné.

točité schodiště

Že nevíte, které je nejlepší volbou právě pro vás? Nevadí. Firma K.M.K. Design nabízí bezplatné poradenství přímo v showroomu, kde si můžete prohlédnout veškeré možnosti na vlastní oči. Chcete-li se však před cestou nejprve poradit, stačí zavolat na číslo +420 323 603 949, nebo napsat na náš email.