Pískovací kabina pro urychlení prací

U řady výrobků, ať již kompletních, nebo jen jejich částí, je někdy nutné, z důvodu zajištění maximální kvality a trvanlivosti, připravit jejich povrch pro finální zpracování v té nejvyšší úrovni. Musí se zbavit veškerých nečistot, zbytků po opracování, ale hlavně stop po různých rzích, které by později mohly být začátkem vážného problému. Každá miniaturní rezavá tečka se po čase může změnit v závažnou technologickou vadu.

pískovací kabina

Rez, která proroste do hmoty výrobku, značně ovlivní jeho vlastnosti. Sníží se pevnost a odolnost. Součástka, na které závisí třeba bezpečnost letadla, může být najednou náchylná k prasknutí, případně nepracuje (např. nepruží) očekávaným způsobem. Zanedbaná úprava povrchu se tak může nakonec stát i viníkem katastrofy. Aby se tomu dařilo předcházet, vznikly pískovací boxy. Tak trochu připomínají boxy v přísně střežených laboratoří, kde vědci vsunou ruce do otvorů laboratorního boxu. V oněch otvorech, jsou zachyceny rukávovité rukavice, které vědcům zamezí jak vlastní kontaminaci s nebezpečnou látkou a také zabrání úniku látky ven, do prostoru laboratoře.

kabina pískovací

Pískovací kabina je založena na stejném principu. Jen zde nehrozí nějaká kontaminace. Pomocí vestavěných rukavic, pracovník bezpečně manipuluje s tryskací pistolí a zároveň si upravuje uchycení opracovávaného obrobku. Vnitřek pískovací kabiny je chráněn před abrazivem vysoce kvalitním povrchem tvořeným dostatečně silnou vrstvou práškové barvy. Kromě manipulačních otvorů je pískovací kabina vybavena i průhledem ze skla, chráněným z vnitřní strany vyměnitelnými foliemi. Tento průhled zajišťuje dostatečné sledování práce při samotném pískování. Pískovací kabiny lze u nás zakoupit přes náš e-shop. Pakliže ale máte zájem se o kabině pískování dozvědět více, navštivte naší vzorkovou prodejnu. Práci s kabinou vám dokonce umožníme si vyzkoušet na naší speciální provozní zkušebně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup