Pánové, zbystřete!

Ležíte v místnosti ponořené do šera a ve svitu hořících svíček vnímáte dokonalé křivky mladého těla. Krásná slečna ve spodním prádle stojí nad vámi a do rukou si vtírá masážní olej. Cítíte něžné doteky v každém záhybu vašeho těla a při každém jejím náklonu vidíte její velká pevná ňadra deroucí se z černé podprsenky. Po chvíli si sundává i zbytek svého skromného oděvu a po svém obnaženém těle si svůdně roztírá jemně aromatický olej. Když na vás zcela nahá ulehá, pociťujete nesmírné vzrušení.
čekání na vás

Pánové to není sen, stačí jen…

Myslíte, že tak nádherný necudný obraz je pouze platonické snění? Myslíte, že v realitě všedního života není možné prožít tak hlubokou smyslnost? Ale kdeže! Stačí navštívit speciální masážní salon a splnit si všechny svoje tajné touhy. Seberte odvahu a vydejte se vstříc nevšedním zážitkům protkaným dívčím půvabem a něžnou erotikou. V těchto masážních salonech nežádejte žádné sexuální praktiky, ale očekávejte dokonalý relaxační prožitek, který vám nabídne chvíle naprostého uvolnění.
sexy dekolt

Pánové, vyberte si

Pokud jste již našli dostatek odvahy a rozhodli se erotický masážní salon navštívit, určitě nebudete litovat. Stačí si jen zvolit druh erotické masáže a v naprosto diskrétním prostředí, se můžete ponořit do moře chtíče a smyslnosti. Nabídka masáží je široká:


·         Body – to – body – masérka používá k masáži své vlastní tělo natřené speciálním olejem.


·         Tantrická masáž   – spojuje v sobě prvky klasické masáže s tantrickými rituály.


·         Relaxační masáž – klasická masáž prováděná nahou masérkou.


·         Masáž penisu       – smyslem masáže je oddalování a znásobení prožitku při orgasmu.


·         Footjob                 – dráždění intimních partií nohou.

Vyberte si svoji vlastní profesionální masérku a intenzivně si užívejte její podmanivé krásy, vnímejte její horké doteky a prožijte zaručeně nevšední a silné vyvrcholení.