Muži zajisté ocení pánské cyklo kalhoty s vložkou

Váš partner či manžel nemusí být přímo profesionální cyklista, aby si mohl dopřát profi cyklistické oblečení. Každý, kdo jezdí na kole už nějaký ten pátek a hlavně pravidelně, vám potvrdí, že osedlat si kolo, je závislost na celý život. A když už v sedle trávíte hodiny a hodiny, je dobré se na to připravit a své tělo zaobalit úžasným cyklo sportovním vybavením.

profi cyklista

Muži zajisté ocení pánské cyklo kalhoty s vložkou, kde jejich pánské útroby jsou jako v pelíšku. Je o ně postaráno a v případě chladna neprostydnou a hlavně, pánské pozadí je pohodlně usazeno na tvrdém sedle! Není od věci čas od času tyto kalhoty prostřídat a cyklisté, kteří jezdí skutečně denně nebo často, mají pánských cyklo kalhot více, aby je právě mohli střídat a jejich manželky prát stále dokola.

Podotýkáme, že na sportovní oblečení by se neměla používat klasická aviváž, ale s tím jsou pánové sportovci většinou již seznámení, protože nekupují vybavení na kolo poprvé. Když už chcete věnovat sportovnímu oblečení celé rodiny náležitou péči, zakupte vysloveně prací gel na sport. Náš trh jimi sice neoplývá, ale i přes to si můžete vybrat z několika druhů. Prací gely jsou uzpůsobené, aby neničily vlákna a strukturu sportovního oblečení a zachovávají tak jeho tvar i funkčnost, což je jednou z důležitých vlastností i cyklo dresů, trik, kalhot, ponožek.

muž cyklista

Doba aktivního ježdění na kole se blíží, proto se vybavte včas novými trendy!

Cyklistické kalhoty CRAFT se šlemi a cyklo vložkou splňují všechny požadavky moderního muže cyklisty. Jsou vyrobeny z polyamidu a elastanu – díky tomu dobře přilnou k tělu. Nohavice jsou zakončené do pružné gumy a můžete si vybírat z kratších (kraťasů) anebo s delší nohavičkou. Speciální cyklo vložka chrání vaši „sedací část“ proti otlakům a je vyráběna z rychleschnoucího materiálů, což je jedním z vynikajících bonusů těchto kalhot.