Měla vlasy samou loknu

Určitě ze svého okolí znáte spoustu žen či dívek, které by svoje vlasy okamžitě vyměnily. Ty, které mají rovné, touží po vlnitých či kudrnatých a je tomu i opačně. Když už tedy patříte mezi ty, kdo mají kudrnatou kštici, pak v tom musíte vidět přednost a rozhodně se na tom nesnažte nic měnit. A pokud se trápíte péčí o kadeře, pak existuje spousta produktů určených právě pro vás a také existuje spousta ověřených a vyzkoušených triků, jak o záplavu kudrn pečovat.
kudrnatá černoška
V první řadě se smiřte s tím, co vám příroda nadělila. Najednou uvidíte, že přestanete řešit pár kapek deště, ničit si vlasy neustálým a dost často i marným žehlením vlasů. Prostě jim dopřejte, co si zaslouží, hlavní je, aby byly zdravé a hezké. Samozřejmě se nevyhnete pokusům a omylům, než přijdete na to, který přípravek je pro vás vlastně tím pravým. Ne každému musí vyhovovat stejná značka, ale tu pravou určitě najdete.
A co pár pravidel pro péči o kudrnaté vlasy? Určitě se budou hodit.
To, co vám jak se říká, roste na hlavě, si prostě hýčkejte a udělejte z toho přednost, protože jste prostě originál se vším všudy. Vlasy pročesávejte vlhké, nikdy ne až po jejich uschnutí, tím jim spíše ublížíte. Nevhodné je používání hustých hřebenů, nechtě volně doschnout, větší část vlhkosti z nich dostanete kvalitním ručníkem.
rozlítané vlasy
Nezapomínejte na kondicionér, ten by měl být určený hlavně pro vlnité a kudrnaté vlasy. Pokud si nejste jisti konkrétním typem svých vlasů, tak si nechte poradit od odborníka, ať neděláte od samého počátku chyby. Lokýnky a kudrlinky zdůrazněte použitím přípravku určeného ke konečnému stylingu. Aby se vlasům dostalo dostatečné výživy a hydratace, dopřejte si čas od času masku na vlasy. Dívky a ženy, které mají dlouhé vlasy, by si je na noc měly sepnout, ranní úprava pak nebude nijak náročná.
Tak co myslíte, už budete mít své kadeře rádi?