Lustry do každé domácnosti

https://www.dnyduvery.cz/history.php content=“text/html; charset=UTF-8″>

Ať už dáváte přednost lustrům a svítidlům klasickým, dřevěným, rustikálním, nebo zcela originálním a moderním, u nás vždy si vždy vyberete levné lustry do obýváku. Je zcela jedno, zda jsou lustry závěsné, anebo stropní, hlavním předpokladem takového svítidla je nejenom jeho funkčnost, ale také jeho designové zpracování. Lustry jsou především základem dobrého osvětlení každé místnosti v domácnosti.

Lustry

Pokud už si vybíráte lustr do malé, či veliké místnosti, je potřeba zohlednit, jaký typ žárovek je pro ten který lustr vhodný. Dalším faktorem při výběru svítidla do obývacího pokoje je jeho vzhled, aby perfektně zapadl do našeho interiéru domova a jeho atmosféry. A je zcela jedno, zda je interiér vaší domácnosti v orientálním stylu, moderním, nebo klasickém. V naší nabídce se můžete rozhodnout mezi lustry do obývacích pokojů, které jsou buďto zcela moderní, plastové, skleněné, či v kovovém industriálním stylu. Dalšími nadčasovými kousky jsou lustry v retro stylu s miskami, anebo svítidla rustikální, která jsou vyrobena z kvalitního dřeva. Tyto lustry zdobí vkusně vypracované detaily, které imitují svíčky. Velice oblíbená jsou svítidla do obývacího pokoje, která jsou dekorována květinovými ornamenty. Tyto lustry jsou velice jemné a vkusné. Jsou vhodné do romanticky a nostalgicky laděných interiérů domácností. Další zajímavou nabídkou pro vás mohou být napodobeniny dobových luceren, případně svícnů. Tato stylizovaná svítidla jsou vyrobena s opravdovým vkusem, z kvalitních materiálů, jako jsou druhy barevných dřev a slitiny kovů.

Místnost

Exkluzívním a neotřelým lustrem do obývacího pokoje pro náročné zákazníky je beze sporu lustr křišťálový. Spojuje v sobě eleganci, umění a vkus s tradicí starého řemesla. Jemný cinkot broušeného křišťálu v kombinaci s hrou odlesků světla po stěnách ve vás jistě vyvolá nostalgii a pocit příjemného uvolnění.