Kde umístit svoji firmu?

Pokud nastane situace, že musíte náhle opustit stávající sídlo své společnosti, nebo zakládáte-li novou společnost s ručením omezeným, potřebujete nějakou adresu pro její sídlo. Na první pohled se může zdát, že stojíte před vážným problémem. Opak však může být pravdou. Přímo se nabízí řešení, které odpovídá liteře zákona a přitom není nijak finančně náročné. Pronajmete si totiž pouze adresu. Nic víc. Žádný dům, žádnou halu, žádnou kancelář. Jen onu adresu.

Dobrý nápad

Ty finanční nároky jsou opravdu až překvapivě nízké. Jde jen o pár stovek měsíčně. Výška ceny přitom záleží pouze na tom, na jak dlouho si sídlo firmy Companiesandoffices objednáte. A co za zaplacené peníze obdržíte? Jak je již výše napsáno, můžete tuto adresu použít pro adresu sídla vaší společnosti s ručením omezeným, i případně jako provozovnu, pokud chcete podnikat jako osoba samostatně výdělečně činná. U vchodu do objektu, který leží na této adrese, bude uveden obchodní název vaší společnosti. Budete v budově registrován, takže na recepci rádi přijmou a následně vám předají vzkazy. Buď při osobní návštěvě, nebo, v případně urgentních vzkazů telefonicky.

Obdobně je to s přijatou poštou. Na adrese sídla vaší společnosti se bude přejímat doručená pošta, včetně doporučených dopisů i balíků. U doporučených dopisů i běžné korespondenci na recepci rozlepí obálky, a všechny listy zásilky naskenují. Tyto skeny vám pak neprodleně pošlou na vaši e-mailovou adresu. Můžete tak mít jistotu, že nepřijdete o nic důležitého a že v žádném případě se nedostanete do nějakého prodlení.

Konferenční místnost v ceně

Co je, ale nejzajímavější službou, je možnost využívání konferenčních prostor v objektu pro realizaci svých obchodních schůzek. Vaši obchodní partneři budou jistě mile překvapeni pěkným a komfortním prostředím, do kterých je pozvete. Jsem si jistý, že na ně patřičně zapůsobíte.