Co řeší pohotovost instalatérů

Pamatujete si dobře telefonní čísla, která se již učí děti na základních školách, a s nimiž se setkáváte i při nákupu SIM karty, tedy tři volací symboly, s nimiž se i bez kreditu na vašem účtu bez problémů dovoláte? Ano, jsou to Záchranná lékařská služba, Policie České republiky a Hasičský (profesionální) záchranný sbor. Na tyto telefonní linky se lidé obrací vždy, když dojde k nějakému kolapsu, k ohrožení života či majetku, ale mělo by k nim náležet ještě jedno telefonní spojení – na pohotovost instalatérů.

instalatérské náčiní

Instalatéři v rámci pohotovosti řeší situace, které jsou rovněž velmi závažné, a někdy jde skutečně o ohrožení života. Na nonstop linku můžete ohlásit jakýkoli únik plynu, a to i v případě, že jej zaznamenáte mimo vaše bydliště, kdekoli na ulici, ve městě, v obchodních centrech či na sportovištích. Instalatéři mají dnes na starosti tři systémy – vodu, topení a plyn, zkratkou VTP a řeší kromě standardních montáží, instalací či rekonstrukcí i situace havarijní, které nesnesou odklad.

potrubí a armatury

Instalatéři drží pohotovost nonstop – i o svátcích a v noci

Kromě plynových spotřebičů a rozvodů se starají i o průchodnost kanalizace, stoupaček a odpadního potrubí a samozřejmě zajišťují i vše, co se týká rozvodů vody. Havarijních situací může vzniknout celá řada a hlavně nikdy nemáte jistotu, že právě vás se to nebude týkat, a že právě vy nemůžete být těmi lidmi, co nebudou vyplavení díky prasklému těsnění, nebo že zrovna vám nepraskne v nevhodnou dobu topení, a ona jedovatá nemrznoucí směs nevyteče na koberec v obýváku.

Buďte tedy bdělí a uložte si do svého mobilu nebo diáře číslo na pohotovost instalatérů Kanalizace instalatéři, abyste jej nemuseli dlouho hledat v nějakých zdrojích, které také nemusíte mít zrovna po ruce. A nezapomeňte, že pohotovost je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dnů v roce.