Bazénový teploměr

Každé dítě, se těší na letní sezónu, až se napustí bazén a začnou vodní radovánky. Ovšem, než se bazén napustí, je potřeba ho ošetřit a nachystat na nadcházející sezónu. Musí se zkontrolovat filtr, odstranit všechny nečistoty a také zajistit chemii do bazénu. Jakmile si budete jistí, že je všechno nachystané, tak můžete vytáhnout bazénovou hadici a začít bazén napouštět. Toto napouštění Vám zabere nějakou tu hodinu, a to vždy podle velikosti bazénu. Po napuštění už jenom zbývá, aby sluníčko odvedlo svojí práci a voda se co nejrychleji ohřála. Pomoci tomu můžete tak, že si pořídíte solární plachtu, která na sebe váže sluneční paprsky. Tím bude voda v bazéně mnohem rychleji ohřátá než bez ní.

teploměr do bazénu

Sledování teploty vody pak zajistí teploměr do bazénu, díky kterému budete vědět, kdy je bazén dostatečně teplý. Pokud teploměr nemáte, tak je ten nejvyšší čas si nějaký pořídit. Na dnešním trhu existuje nespočet druhů bazénových teploměrů a bude na Vás, jaký si vyberete. Jestliže máte malé děti, je dobré volit teploměr s veselou postavičkou. Tyto teploměry plavou po povrchu a jsou zakončené nějakým zvířátkem.

teploměr do bazénu

Většinou se jedná o krokodýla, želvu, či zlatou rybu. http://www.playtvak.cz/vanocni-tip-na-rybu-losos-jak-ho-jeste-neznate-fob-/avantgarde.aspx%3Fc%3DA161124_095225_avantgarde_kuko Teploměr má samozřejmě klasickou funkci a je obohacený o hračku na konci. Děti v bazéně si tak mohou s teploměrem hrát a neustále sledovat, zda jde teplota nahoru, či dolů. Teploměry jsou vyrobeny z kvalitního plastu a plavou po hladině. Vybrat můžete i neplavoucí nerezový teploměr, který sice nemá zvířátko, ale splní stejnou funkci. Je dobré si ho však přivázat, abyste ho věčně nelovili na dně bazénu. Ať už zvolte jakýkoliv teploměr, tak určitě zvolíte dobře. Při hledání teploměru se však podívejte i na další zboží, které firma Chlorito prodává. Najdete zde veškeré vybavení a náhradní díly k bazénu. Nemusíte je tak složitě hledat a budete mít vše na jednom místě.